Zaufali mi

Szczerze polecam współpracę z Moniką. Podczas naszych spotkań atmosfera była tak miła i przyjemna, że miałam wrażenie, jakbym była na kawie z przyjaciółką, a wykonałyśmy przy tym kawał dobrej roboty, jakim było przepracowanie mojego życia i odkrycie moich największych przeszkód w dotarciu do wymarzonego i wyznaczonego celu.

Dzięki naszej współpracy uzyskałam o wiele więcej, niż się spodziewałam.  Przełomowym momentem podczas naszych spotkań to czas, w którym zdałam sobie sprawę, co tak naprawdę jest przyczyną moich problemów z wagą oraz moją niską samooceną. To właśnie dzięki Monice udało mi się dojść do tego źródła.

Teraz już wiem, że nie byłam do końca sobą, że to mój wewnętrzny krytyk mną rządził, a moje prawdziwe „Ja” było ukryte gdzieś pod grubą skorupą nagromadzonych przez lata problemów oraz uwag innych ludzi.

Obecnie koncentruję się sobie. Każdego dnia buduję nowe, dobre, wydawać by się mogło proste nawyki. To one są najlepszym sposobem na moje wyjście na prostą ze swoim zdrowiem oraz wymarzoną sylwetką. 

Monikę poznałam podczas szkolenia grupowego i już wtedy wiedziałam, po prostu to poczułam, że ona mi pomoże. Tak też się stało, wierzę, że wszystko dzieje się po coś. Dlatego właśnie trafiłam na to szkolenie – aby poznać Monikę. Nie powiedziałam jej do widzenia, lecz do zobaczenia, bo mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze kiedyś się zejdą, że jeszcze kiedyś będziemy razem pracować. Odmieniła moje życie na lepsze i jestem jej za to ogromnie wdzięczna!

Magda klienta sesji indywidulanych

Moim największym życiowym wzywaniem było uwolnienie się raz na zawsze z koła odchudzania, w którym trwałam ponad 5 lat. Odchudzanie wyniszczyło moje ciało i moją głowę. Monika pomagała mi to potworne koło zatrzymać  – pokazując jak odbudować swoje życie na nowo i na lepsze – zdrowsze. Nie jest to łatwa praca, ale dzięki zrozumieniu bardzo wielu kwestii jak: czym jest odchudzanie, co jest powodem, że ciągle się odchudzałam, dlaczego mam ciągłe zachcianki na słodkie i podjadanie, co jest dla mnie najważniejsze w życiu – jest mi łatwiej stawiać dobre codzienne kroki.

Czasami aż trudno mi w to uwierzyć, że pokochałam jedzenie i mam przyjazną z nim relację. Pozwalam sobie na ulubione słodkości, które zawsze były na mojej liście zakazanych produktów.

Polecam Monikę każdej kobiecie, która się odchudza!

Anna klientka sesji indywidulanych

Na spotkania z Moniką trafiłam dzięki mojej córce i jestem z naszych spotkań bardzo zadowolona. Zanim zaczęłyśmy się spotykać byłam przekonana, że całe moje życie mam już przepracowane i nie potrzebuję już żadnej terapii. Jednak okazało się, że to była nie prawda. Zrozumiałam wiele istotnych kwestii m.in. co jest powodem, że ciągle mam ochotę na słodkie, a co najważniejsze, sprawiła, że ponownie uwierzyłam w siebie i zaakceptowałam siebie taką jaką jestem.

Pomogła mi w przepracowaniu mich najtrudniejszych życiowych trudności – porzucić obciążający mnie bagaż przeszłości. Sprawiała, iż zaczęłam spełniać swoje najskrytsze marzenia, pierwszym było zapisanie się na kurs prawa jazdy.

Monika jest bardzo pozytywną osobą, jej podejście do życia oraz dobry nastrój są zaraźliwe, dlatego każdemu polecam współpracę z nią. 

Bożena klienta sesji indywidulanych

Za nim poznałam Monikę moje życie to był ciągły bieg, który doprowadził mnie do problemów z układem pokarmowym, a dokładnie z jelitami. Dzięki Monice zatrzymałam się w tym pędzie. Uświadomiłam sobie dlaczego moje jelita zachorowały i co w związku z tym próbuje powiedzieć mi moje ciało. Zrozumiałam, że jak nie zmienię swojego życia w każdej jego płaszczyźnie to będzie tylko gorzej z moim zdrowiem. Podjęłam decyzję, że pragnę zawalczyć – odbudować swoje życie na zdrowsze. Zaczęłam  stawiać pod nie fundamenty, a pomagała mi w tym praca z Moniką. Na każdym spotkaniu przepracowywałyśmy ważne obszary mojej codzienności. Cenne inspiracje od razu wprowadzałam do swojego życia. Szczególnie trudna była dla mnie praca przy przywracaniu równowagi moim jelitom. Nie miałam pojęcia, że są aż tam mocno zaburzone. Teraz już wiem, że uzdrowienie trawienia to wieloletni proces wielopłaszczyznowego działania, w którym kluczową role odgrywa świadomy odpoczynek. Każda myśl, każda emocja, każdy stres – nawet najmniejszy, zły dzień w pracy mają wpływ na stan moich jelit. Obecnie codziennie małymi krokami dbam o moje jelita, choć nie ukrywam, że zdarzają się słabsze momenty. Jednak teraz mam wiedzę i umiejętności jak sobie z nimi radzić.

Polecam Monikę wszystkim kobietom, które borykają się uciążliwymi problemami jelitowymi.   

Aleksandra klienta sesji indywidulanych

Spotkania z Moniką dały mi bardzo dużo do myślenia. Mówiąc szczerze wcześniej byłam negatywnie nastawiona do świata i ludzi, często narzekałam na niepowodzenia, nie cieszyłam się z tego, co mam.

Dzięki wspólnej pracy nauczyłam się inaczej – pozytywnie –  patrzeć na napotykane problemy – te małe i duże. Uświadomiłam sobie, że mój wewnętrzny krytyk powodował, że moje poczucie własnej wartości było bardzo słabe. Wzmocniłam swoje  poczucie pewności. Monika pomogła mi w rozwiązaniu bardzo wielu problemów, które wydawały mi się niemożliwe do rozwiązania, a wystarczyła wiara we własne możliwości.

Dziękuję za każde nasze spotkanie, które dodawały mi olbrzymiej siły do działania, wywołując bezgraniczny uśmiech.

Jesteś niesamowicie pozytywną osobą z którą można porozmawiać o WSZYSTKIM!

Zuzanna klienta sesji indywidualnych 

Dla mnie bardzo ważnym elementem było wybaczenie sobie i bliskim – od czego pragnę się uwolnić dzień 3 Studni Wdzięczności. Myślę, że to ma fundamentalne znaczenie na drodze do uleczenia, można nieść coś przez całe życie lub puścić to wolno. Dla mnie wybaczenie samej sobie było chyba nawet bardziej przejmujące, niż wybaczenie bliskim bo to ja sama dla siebie byłam największym katem. 

W Twoich kursach najbardziej podoba mi się związek z ciałem, tak jak powiedziałaś „ciało to widzialna część naszej duszy” a choroba to komunikat z ciała „pokochaj mnie”. Wtedy zrozumiałam, że moje ciało żyło w piekle tworzonym przez mój umysł. Jednym z wyzwań, nad którym chcę pracować jest jedzenie pod wpływem emocji. Najważniejszym! Przez lata żyłam tak, jakbym była tylko swoim umysłem. Moje ciało i serce były kompletnie zagłuszone. Aż w końcu ciało zaczęło dopominać się o siebie coraz głośniej coraz to nowymi dolegliwościami. Chcę wziąć odpowiedzialność za swoje życie i zdrowie oraz nadal pracować nad integracją ciała, emocji i umysłu.

Iwona, uczestniczka kursu on-line  Przemieniacz Trudności 

Jestem wdzięczna na Twoją wewnętrzną radość, która emanowała na mnie, a była mi wówczas bardzo potrzebna. Jestem wdzięczna za każde słowo i na pewno korzyści zdobyte podczas kursu przełożę na swoje życie. Choć moje praca jest bardzo absorbująca, to zawsze w wolnej chwili powracam do niego  uśmiechem. Przemieniacz Trudności Tu i Teraz – tak do interpretuję bo zawsze kiedy wydaje mi się, że coś jest nie do przejścia to mi pomaga i wraca wdzięczność Tu i Teraz!

Wiem na 100 %, że jest wspaniałe to, co robisz dla innych! ♥

Hanna – uczestniczka kursu on-line Przemieniacz Trudności

 

Przemieniacz dał mi dużo zrozumienia dla samej siebie, moich problemów. Zmienił na lepsze spojrzenie na świat, choć myślałam, że i tak jest dobrze z moją filozofią życia, ale jednak widać, że może być lepiej.
W trackie kursu byłam pod wrażeniem jakie wiadomości uzyskuję wykonując kolejne ćwiczenia. Bardzo jestem z niego zadowolona!

Beata – uczestniczka kursu on-line Przemieniacz Trudności