Pragniesz już teraz zmieniać swoje życie ku zdrowszemu?
Zaproś wdzięczność do swojej codzienności...

Studnia Wdzięczności to proste i skuteczne narzędzie rozwojowe
dzięki któremu od razu zaczniesz zmieniać swoje życie!

Wiedz o tym, że liczne badania naukowe potwierdzają pozytywny wpływ wdzięczności na dobre trawienie, układ nerwowy i całe nasze życie.

To potężna emocja, dzięki której:

♥ Poczujesz się lepiej i lżej

Czując wdzięczność, zadowolenie, przyjemność w krótkim czasie zaczniesz zmieniać swoje nastawienie do otaczającego Cię świata. Dzięki temu będziesz pozytywniej postrzegać rzeczywistość przyciągając do swojego życia, to czego najmocniej pragniesz.

Wdzięczność jest najzdrowszą z ludzkich emocji.’’ Zig Ziglar

♥ Doświadczysz szybo małych zmian

Zmieniając własne nastawienie zacznie zmieniać się rzeczywistość w której funkcjonujesz. Czyniąc małe-wielkie kroki w życiu zarówno na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej rozpoczniesz lawinę pozytywnych większych zmian. Przezwyciężanie  najtrudniejszych momentów w życiu stanie się dla Ciebie łatwiejsze.

♥ Zaczniesz radzić sobie ze stresem

Stres najczęstsza przyczyna wszelkich chorób i dolegliwości ludzkości na świecie. Możesz przeciwdziałać takiemu stanu rzeczy na własne zdrowie. Poczucie wdzięczności pomaga nam spokojniej przejść przez sytuacje stresowe łagodząc jego skutki na nasz organizm. Długofalowo zwiększa naszą odporność na stres. Po prostu nie stresujemy się, aż tak bardzo, a z czasem prawie w cale!

♥ Zadbasz holistycznie o zdrowie – jelita, trawienie i układ nerwowy

Emocje mają bezpośredni wpływ na stan naszego zdrowia. Regularna praktyka wdzięczności  pomaga odpuścić świadomie przeszłość ,,rozpuszczając’’ stare złogi emocjonalne. Dzięki temu uwolnieniu wypełnisz się miłością stając się bardziej życzliwa dla samej siebie i otaczającego Cię świata. To wszystko prowadzi do poprawy kondycji naszej psychiki i ogólnego stanu zdrowia.

♥ Zadbasz o zdrowy i spokojny sen

Poczucie wdzięczności aktywuje podwzgórze, a tym samym reguluje wszystkie mechanizmy organizmu kontrolowane przez ten obszar, z których sen jest najważniejszym.

Regulacja podwzgórza wyzwalana przez wdzięczność pomaga nam naturalnie każdego dnia uzyskać głębszy i zdrowszy sen. Mózg wypełniony wdzięcznością i życzliwością jest bardziej skłonny do lepszego snu i budzi się każdego ranka wypoczęty i pełen energii.

♥ Zadbasz o relacje

Partnerzy wyrażający wdzięczność są w stanie zbudować solidniejsze relacje na wzajemnym zaufaniu i wspólnej trosce.  Wzmacnia także relacje w pracy oraz pomaga w budowie firmy marzeń opartej na pasji.

♥ Po prostu… poczujesz się szczęśliwa

Wdzięczność na naturalny antydepresant. Efekty codziennego praktykowania wdzięczności mogą być tak samo duże, jak podczas zażywania leków przeciwdepresyjnych! Systematyczna praktyka wdzięczności dosłownie zmienia nasz mózg tworząc nowe ścieżki neuronalne i nastawiania nas do wychwytywania większej ilości pozytywów z rzeczywistości. Pomaga nam cieszyć się życiem w zgodzie z poczuciem celu.  

Zatem… Jeśli nie wiesz, co masz zrobić?
Jak zacząć proces przemiany swojego życia ku zdrowszemu?

Studnia wdzięczności to skuteczne narzędzie dzięki któremu postawisz pierwsze kroki ku zdrowszemu życiu ze szczególną troską o jelita i trawienie

I am raw html block.
Click edit button to change this html

Tekst zapis na newsletter

Dwa razy z miesiącu, same jakościowe inspiracje

Informacje o nowościach w mojej ofercie, promocjach.

„Wdzięczność może zmienić zwykłe dni w dziękczynienie, rutynową pracę w radość, a zwykłe okazje w błogosławieństwa”.